Kluby a srazy

Speed Festival spojuje lidi se zápalem pro svět motorů. Tak se přijďte potkat s nadšenci vaší oblíbené automobilky ze všech koutů Česka! Omrkněte jejich stroje, proberte, co je v auto-moto světě nového, a přilákejte do klubu nové členy.

Autokluby

Pro každý registrovaný autoklub na Speed Festivalu vyhradíme místo, kde se pochlubíte svými vymazlenými vozy a hlavně se setkáte s dalšími členy klubu – v samotném ráji motorů. Registrujte svůj autoklub a pojistěte si své místo na festivalu. Se členy klubu se můžete vydat taky vydat na Picnic race a historické kousky vyvézt na veteránskou jízdu. No nezní to jako akce roku?

Registrační poplatek je 200 Kč/vůz.

Motokluby

Kde jinde se potkat s motorkáři z celého Česka, než na auto-moto festivalu, který celou Českou Lípu promění v ráj motorů? Vašemu motoklubu na Speed Festivalu vyhradíme speciální plac, kam můžete přivézt svoje vymazlené stroje, společně se pobavit a nalákat do klubu nové členy. A co společně vyrazit na Picnic race nebo provětrat historické kousky na veteránské jízdě? Naplánujte vašemu motoklubu víkend, na který budete dlouho vzpomínat!

Registrační poplatek je 200 Kč/moto.

Sraz historických vozidel

Zdobí vám garáž legendární Brouk, letitý Mustang nebo třeba VW Transporter, který pamatuje doby Beatles? Pojďte svého veterána provětrat ve skvělé společnosti dalších historických kousků. Vystavte svůj klenot na odiv veřejnosti, pobavte se se stejně naladěnými auto-moto nadšenci a posdílejte svoje příběhy. A pak můžete vyrazit na Veteránskou jízdu nebo se přihlásit na slavnostní Grand Prix.

Sraz a závod dětských autíček

Máte doma malého závodníka, který brázdí cesty ve šlapacím autíčku? Tak přijďte na dětský sraz a nechte ho poměřit svůj stroj a síly s dalšími piráty silnic. Ale teď vážně. Láska k autům kvete v každém věku a vůbec nevadí, že mu chybí motor. Pro děti jsme proto připravili závod šlapacích autíček, a to rovnou na rovince městského okruhu Grand Prix! Přidáte se? Tak registrujte svůj vůz – jen ať máme přehled o účasti, která je zdarma.