Základní informace

Pojďte se seznámit se Speed Festivalem. Vše důležité, co by vám nemělo uniknout, najdete právě tady na jednom místě.

Vstupenky

Většina aktivit festivalu bude zdarma. Jestli ale chcete festival podpořit a prožít nezapomenutelný víkend plný výjimečných zážitků, vstupenka neboli festival pass vám k němu otevře dveře.
festivalová propustka - modrá páska s bílo/modrou kartičkou

0. ročník 2023

Nasajte atmosféru loňského Speed Festivalu a nalaďte se na letošní víkend za zvuku motorů. V roce 2023 jsme do České Lípy přivezli stovky vzácných vozů, odstartovali setinovou rally, vypravili jezdce na zážitkový Picnic race a vrátili do města Grand Prix. Letos to ale bude ještě větší!
koláž automobilů

O festivalu

Motorismus je součástí České Lípy už od roku 1971 – tehdy se město poprvé proměnilo v závodní dráhu motokár. My jsme se rozhodli závodní historii města znovu oživit a propojit ji s kulturou a zábavou pro celou rodinu! Kromě závodů vás čeká více než desítka výstav závodních aut, motorek a veteránů, klubové srazy, historické vlaky nebo třeba driftová show.
festivalová propustka - modrá páska s bílo/modrou kartičkou

Program a mapa

Bude to velké, ale všechno jsme do detailu promysleli a zmapovali, ať si festivalový víkend užijete naplno. Podívejte se, kdy a kam dorazit, abyste nepropásli nic, na co jste se těšili.

Partneři

Bez nich by to nešlo. Na Speed Festivalu se podílí desítky firem, díky kterým vám můžeme přinést ještě bohatší zážitek.
Děkujeme!

Možnosti ubytování

Máte to k nám dál a potřebujete během víkendu někde přenocovat? Připravili jsme pro vás výběr možností ubytování v blízkém okolí.
budovy na náměstí

Parkování

Aut bude v České Lípě víc než dost, postarali jsme se ale i o váš pohodlný příjezd na festival. Ve městě vám bude k dispozici několik veřejných parkovišť s velkou kapacitou i zpoplatněná parkoviště s ostrahou.

FAQ - Často kladené dotazy

Nenašli jste info, které jste potřebovali? Možná se nás na to stejné zeptal už někdo před vámi. Mrkněte na nejčastější otázky a odpovědi.
muž mluvící do mikrofonu

Ke stažení

Jste našimi partnery nebo chcete dát o Speed Festivalu vědět vašemu okolí? Paráda! Tady si můžete stáhnout logo nebo promo materiály, které využít.

Kontakty

Máte na nás dotaz? Nebo máte doma výjimečný vůz, který by nám na expozici rozhodně neměl chybět? Vyplňte krátký formulář, pošlete nám fotky svého auta nebo motorky a my se vám do pár dnů ozveme.