Grand Prix

Večerní Česká Lípa znovu ožije v záři reflektorů, za doprovodu té nejrozmanitější symfonie motorů. Legendární Grand Prix zaplnila ulice naposledy roku 1984 a my jsme loni započali její novou éru. Tentokrát to ale bude ještě větší!
Na městském okruhu během sobotního večera uvidíte závod přesnosti o pohár starostky a přehlídku těch nejzajímavějších vozů z celého festivalu. Závodní speciály, limuzíny s V12, veteráni napříč historií, nejnovější modely světových automobilek nebo třeba terénní vozy, které projely poušť na Dakarské rally. Všechny na jednom místě! Čeká vás nezapomenutelný večer plný adrenalinu a zábavy.
Chcete závodit o pohár nebo se připojit na prezentační jízdu?
Grand Prix bude mít dvě části. Nejdříve nás čeká napínavý závod přesnosti o pohár starostky a potom prezentační jízda těch nejzajímavějších vozů. Účastnit se můžete obou z nich. Počet míst je ale omezený a o tom, které vozy si nakonec vyslouží jízdu na slavnostní Grand Prix, rozhodne naše komise. Vyplňte registrační formulář a tento nezapomenutelný zážitek můžete získat právě vy.
Kdy? 21. 9. 2024 ve 20:00
Kde? Na městském okruhu v centru České Lípy.
koláž fotek lidí a aut
Startovné do GP o pohár starostky je 2.490,-*
Zahrnuje festival pass a celodenní vstup do SF clubu s občerstvením pro dvoučlennou posádku.
Volná kapacita závodu: 32 z 50 míst
*Vytvoření registrace neznamená automatickou účast na Grand Prix. Pro účast na Grand Prix musíte být vybráni naší komisí, o čemž budete informováni e-mailem.
dav lidí stojících v noci na kraji silnice
Vypsané kategorie
#1 GP o pohár starostky
(závod na přesnost)
Máte doma historický klenot, rychlý supersport nebo jiný výjimečný vůz, se kterým byste chtěli závodit na večerním závodu přesnosti? Grand Prix o pohár starostky je prestižním závodem pro padesát vyvolených, kteří si otestují svou setinovou přesnost.
S účástí v závodu získáte festival pass a celodenní vstup do Speed Festival Clubu s občerstvením pro dvoučlennou posádku. A třeba právě vy vyhrajete honosný pohár.
Cena: 2.490,-*
#2 Zajímavé vozy
(prezentační jízda)
Parkuje vám doma zajímavá klasika, unikátní vůz, který na cestě není jen tak k vidění, nebo vysněný supersport? Chcete s ním zažít atmosféru večerního městského okruhu, ale nepotřebujete adrenalin závodu?
Na prezentační jízdě si projedete dvě kola městského okruhu v záři reflektorů a s obdivnými diváckými pohledy v zádech – zatímco komentátor vyzdvihne zajímavosti o vašem jedinečném voze.
Cena: Zdarma
#3 Závodní speciály (prezentační jízda)
Jste hrdým vlastníkem závodního speciálu, který by neměl chybět na galavečeru Grand Prix? Chcete v něm vzbudit rozruch na městském okruhu a užít si tu skvělou atmosféru naplno – bez stresu z kontrolování setin?
Připojte se na GP Česká Lípa a předveďte svůj speciál nadšenému davu. Můžete na to pořádně šlápnout, zanechat za sebou vůni spáleného benzínu a husí kůži na diváckých rukou.
Cena: Zdarma
Vyplnění registračního formuláře neznamená automatickou účast na Grand Prix. Místa jsou omezená a účastníky GP vybere komise Speed Festivalu.
O tom, jestli jsme vybrali právě vás, se dozvíte e-mailem. Teprve pak vás vyzveme k uhrazení registračního poplatku za účast v GP o pohár starostky (pokud jste se přihlásili k závodní části GP).
Výběr probíhá průběžně podle přihlášených vozů. Uzavření registrací je 31. 8. 2024.

Minulý ročník

dav lidí stojících vedle sebe před budovou
auto v noci stojíci před vysokou budovou
motocyklista projíždí ulici
skupina lidí v noci stojících na balkóně budovy
muž v bílém oblečení máva šachovnicovou vlajku
dav lidí stojících v noci na kraji silnice
zavodní porsche jedoucí po ulici v noci
motocyklista projíždí na zadním kole v noci ulici
auto projíždějící v noci ulicí kolem davu lidí
undefined

Krátký sestřih z GP